Úvod MMS

 

Doufám, že si nemyslíte, že Miracle Mineral Supplement (MMS) je jen další velmi zajímavý doplněk, který může pomoci některým lidem, pokud je používán několik měsíců. Není tomu tak. MMS často účinkuje během několika málo hodin. Za 4 hodiny zničí největšího zabijáka lidstva, malárii. Oběť se vrací do práce další den. Pokud by pacienty v nejbližší nemocnici ošetřili tímto opravdu zázračným doplňkem, více než 50% z nich by bylo opět doma během jednoho týdne.

Úžasné, jak by se mohlo zdát, je-li používán správně, může imunitní systém používat tento zabiják pouze k útokům mikrobů, bakterií, virů, plísní a dalších mikroorganismů, které jsou škodlivé pro tělo. Nemá vliv na přátelské bakterie, včetně střevní flóry, ani zdravých buněk.

MMS je největší zázrak lidstva na známé nemoci a neduhy, avšak to není lék. Pokud přečtete údaje na těchto stránkách a přečtete mou knihu a přečtete příběhy o úspěších, věřím, že vás dostatečně přesvědčím o tom, abyste to zkusili. To je všechno, o co žádám. Lékaři nevěřili tomu až do té doby, než přečetli mou knihu a četli mé úspěchy. Důvodem nejsou úspěchy, vždyť kdokoli může napsat o úspěších, ale kniha vyprávějící o chemii. Chemie nelže. Věda je věda a lékaři mají dostatek pochopení pro přírodní vědy a chemii. Vědí, že nemá smysl tvrdit, že chemie nefunguje.

MMS je nejčistší ze všech věcí, kterou byste mohli mít. Drogy a dokonce i živiny mají desítky různých kombinací chemických látek a různých prvků. To je obecně důvodem pro nežádoucí účinky. Nejsou tam žádné z věcí, které se mohou stát z drog nebo dokonce z živin. Podívejte se na vzorce drog. Někdy vzorec je příliš dlouhý. Ale ne tak MMS. Pouze dvě jednoduché složky rozpuštěné ve vodě. Skládá se z neškodného typu chloru, který je obsažen v kuchyňské soli, a kyslíku. Vznikne malé neškodné množství sodíku po rozpuštění ve vodě.

Neobsahuje nic jiného. Tato kombinace vytváří  nejvýkonnějšího známého zabijáka patogenů pro člověka. Používá se více než 70 let při zabíjení patogenů u skladování masa, poražených kuřat, při sterilizaci podlah a lavic v nemocnicích. Zabíjí patogeny ve vodě bez zabíjení přátelských bakterií.

Nyní je stejný vzorec používán v těle a se stejnými výsledky. Nedojde ke škodám na těle, ale patogeny jsou zničeny. MMS je chlordioxid, který se v těle přeměňuje zpět na neškodný chlorid a neutralizovaný kyslík. Neponechává nic, co by mohlo uškodit.

Dejte si čas. Zjistěte, co můžete. Přečtěte si mou knihu a budete vědět, že přišel k lidstvu nový věk. Nepřinesl jsem to. Jsem dostatečně šťastný, že jsem objevil, to co mnozí lidé již dělají, oni užívají MMS pod různými jmény. Jsem dostatečně šťastný, že se mi podařilo objevit způsob, jak přivést informace široké veřejnosti, místo lhaní nečinných nemocnic a klinik, které ho nepoužívá. Nějak jsem objevil způsob jak vyléčit malárii, když jsem byl v džungli, ale brzy jsem zjistil, že jiní to šetrně používají více než 20 let nebo i více k některým chorobám. Faktem je, že to léčí téměř všechny nemoci, včetně tzv. nevyléčitelných nemocí. Jsem jen rád, že jsem byl schopen přinést tyto informace veřejnosti. Teď to zjistíte sami.

 

Převzato z: https://jimhumble.biz/biz-mmsintro.htm a přeloženo se svolením autora