Klasický návod pro aktivaci

 

Poznámka: Pamatujte si co se týče doporučení uvedených níže: Na každou jednu kapku MMS připadne 5 kapek aktivátoru - a to buď nefiltrovaný ocet, čerstvé citronové nebo limetové šťávy nebo 10 % roztok kyseliny citronové.

Chcete-li připravit 10 % roztok kyseliny citronové, pak vezměte čistou láhev se šroubovacím víčkem. Přidejte 1 zarovnanou lžíci prášku  kyseliny citronové a 9 lžic vody.


V šálku nebo malé sklenici připravíme  směs. Na každou kapku MMS (je obsažená ve skleněné lahvičce o objemu 100 ml – lahvička A) přidáme 5 kapek 10 % roztoku kyseliny citrónové (připravenou dle postupu v předchozím odstavci a přelijeme ji do lahvičky B). Kroužením sklenicí roztok zamíchejte a počkejte alespoň 3 minuty, pak přidejte  pitou vodu nebo čerstvě vylisovanou ovocnou šťávu, džus (1 / 3 až 2 / 3 sklenice). Džus nesmí obsahovat syntetický vitamín C. Pak obsah sklenice vypijte. (Můžete počkat i déle než 3 minuty, ale ne více než 10 minut.). Nejlepší bude, když obsah sklenice vypijete ihned po přidání šťávy nebo vody, ale můžete vypít polovinu, počkat 30 minut a vypít pak druhou polovinu, aniž by se ztratilo příliš hodně  prospěšného plynu ClO2.

1. U všech postupů, u kterých se MMS v Americe používá ,se začíná s jednou nebo dvěma kapkami. Nikdy nezačínejte  s více než jednou nebo dvěma kapkami. Lidé, kteří jsou velmi nemocní anebo citliví by měli začít s ½ kapky (vypije je jen půlka nápoje připraveného z jedné aktivované kapky MMS). Aktivace probíhá podle postupu uvedeného výše.

2. Jestliže budete v pořádku, bez nevolností po první dávce, pak přidejte jednu kapku u druhé dávky. Pokud si všimnete nevolnosti snižte množství MMS u další dávky. Je důležité pochopit, že chlordioxid (není stejný jako chlor), působí ve vašem těle něco málo přes hodinu. Aby MMS bylo opravdu účinné proti patogenům, kterých se snažíte zbavit, musíte proto dávat MMS do vašeho těla neustále v nejvyšší možné míře. Je dobré brát MMS co dvě hodiny.Někdo však preferuje nejdříve ranní a večerní dávku, pak až se přizpůsobí, tak  přidává  dávku v poledne. Někdo se  chce rozjet rychleji než ostatní, a tak si zvolí vlastní tempo.

Zvyšujte počet kapek velmi pomalu, berte je každé dvě hodiny. Jakmile se vám udělá nevolno (pocit nucení na zvracení nebo průjem), snižte počet kapek. Není potřeba, aby vám bylo špatně. NEMÁ VŮBEC ŽÁDNOU CENU ZAŽÍVAT POCIT NEVOLNOSTI.  Berte vždy takové maximální množství MMS, po kterém vám nebude  nevolno  a nebudete mít průjem.

Poznámka: Pokud nastane průjem, nevolnost nebo dokonce zvracení,  není to špatné znamení. ClO2 zabíjí patogeny ve vašem těle rychleji, než je vaše játra mohou zpracovávat. Proto zpomalují proces zabíjení. Tělo jednoduše odhodí jedy ven a čistí se. Každý říká, že se po průjmu cítí mnohem lépe. Nemusíte brát žádné léky na průjem. Přestane tak rychle, jak rychle začal. Nebude to naposledy. To není skutečný průjem způsobený bakteriemi nebo viry, jen je to projev čištění těla. Když je jed z těla pryč, průjem přestane.

Nepřijímejte nadále tolik MMS, aby způsoboval pokračování průjmu nebo zvracení. Trvá-li průjem déle než dva dny, snižte dávky i interval mezi jednotlivými dávkami, dokud  průjem nepřestane. S pokračujícím průjem ztratíte příliš mnoho vody, minerálů a vitamínů. Zpomalí to požadované zlepšení nebo zotavení z nemoci.

Během průjmu sledujte, zda na toaletě neudíte případné nežádané parazity, které odešly z těla i s průjmem. Existují desítky druhů a odrůd. Dávejte si pozor na malé vejce, z kterých se pak vylíhnou paraziti. Pokud je uvidíte, neměli by jste předpokládat, že toto jsou poslední z nich, protože pokud vynecháte pár dní MMS, mohou se paraziti znovu objevit za měsíc nebo později, leda by jste chtěli pokračovat s další kompletní detoxikaci. Vyhněte se časovým mezerám a udržujte nejvyšší možné míře malé množství cirkulujícího MMS ve dne a v noci. Dosáhnete úplné vymizení parazitů.

3. Pokračujte v postupu uvedeném v bodě 2 tak dlouho, dokud se nedostanete pokud možno na 12 kapek každé 2 nebo 3 hodiny.  ZŮSTAŇTE POD HRANICÍ NEVOLNOSTI. Pokračujte třemi nebo více dávkami denně po dobu nejméně jednoho týdne a poté snižte  počet kapek na 4 až 6 denně u starších lidí (nad 60 let) a 4 až 6 kapek dvakrát týdně u mladších lidí (pod 60 let) - známé jako "udržovací" režim.

Poznámka: Po dokončení kroku 3 většina virů, bakterií, plísní a kvasinek bude odstraněna z těla. Vaše tělo bude čisté a zbaveno patogenů, které  hostilo od dětství. Už se nemusíte obávat zatížení mikroorganismu stravou. Můžete si založit svoji stravu na výživě, ne na zatížení stravou. 


Diabetes často zmizí, tak jak se zánět slinivky břišní snižuje. Vaše tělo bude moci snadno absorbovat vitamíny, minerály a další živiny, které by mohly do té doby chybět. Měli by jste se, jak plyne čas, cítit lépe. Nespěchejte s MMS, nezapomeňte se vzít vitaminy, minerály a další živiny, které víte, že jsou dobré. MMS nedodává žádné živiny, takže normální program výživy by měl být udržován mezi dávkami nebo v noci.

Pro děti je protokol v podstatě stejný. Mělo by se obvykle začít na 1 / 2 kapce. Udělejte dávku z jedné kapky, vylijte 1 / 2 a 1 / 2 dejte dítěti vypít.  Pak zvyšujte  od 1, 2 až na 3 kapky, jak je uvedeno výše, ale nepřekračujte 3 kapky na každých 25 liber (11,4 kg) tělesné hmotnosti. S miminkem začněte s 1 / 2 kapky co 2 nebo 3 hodiny a ukončete podávání, když je dítě v pořádku.

Je-li miminku nebo dítěti nevolno počkejte další hodinu nebo dvě, než podáte další dávku, také zmenšete dávkování. Podávejte menší dávky, dokud miminko nebo dítě nesnese víc, ale nepřestávejte dávat dávky, dokud jim není dobře. Děti, které jsou nemocné s chřipkou nebo s jinými nemocemi by měl brát 1 / 2 kapky každou hodinu po většinu dne.

 

 

Převzato z: https://jimhumble.biz/biz-normal.htm a přeloženo se svolením autora.

 

Do intenetového obchodu vstoupíte zde