Klystýry s MMS

 

Klystýr s MMS může být stejně účinný jako intravenózní infúze, protože obě metody přivádějí  MMS do plazmy i k červeným krvinkám. To je názor několika vědců a biologů, kteří studovali metody klystýru. Jinak použití MMS ústy obvykle přináší chlordioxid (pouze)  k červeným krvinkám ze žaludku a střev. Plazma může dopravit chlordioxid i do oblastí, kam se nemusí červené krvinky dostat.

Postup: Nejdříve se vyčistíte čistou teplou vodou ( přibližně 1 000 ml). Můžete do ní přidat lžíci soli, 1 / 2 šálku šťávy z aloe vera nebo jiných položky doporučované odborníky na  správnou výživu, ale nepoužívejte kávu. Postup čištění opakujte dvakrát nebo třikrát. Použijte 1 000 ml teplé vody a snažte se ji nechat tak dlouho, jak můžete, masírujte se břicho, a pak to pusťte ven.

Nejlepší je katétr, ale není to absolutně nutné. Katétr je velmi flexibilní, až 45 cm dlouhá hadička s oblým zakončením. Potom velmi opatrně  katétr zavedete do tlustého střeva tak, aby pak tekutina vytékala asi 30 cm hluboko dovnitř. 


V každém případě použijte 1 000 ml a  vyčistěte se dvakrát nebo třikrát. Pak vložte MMS do cca 1 dl vody. Použijte stejnou dávku, připravenou stejným způsobem jako nápoj. Použijte stejné pokyny jako při nápoji. I zde pokaždé přidávejte jen 1 nebo 2 kapky aktivovaného MMS. Dělejte 2 klystýry denně. Snažte se udržet MMS na místě a umožnit, aby se úplně tekutina absorbovala stěnami tlustého střeva.  Postupujte stejně jako při nápoji. Bude to takto účinnější.  Pokud máte průjem nebo nevolnost, snižte množství MMS. Hodně štěstí.

 

Převzato z:  https://jimhumble.biz/biz-enema.htm a přeloženo se svolením autora.

 

Do intenetového obchodu vstoupíte zde