Péče o pleť

 

Použití MMS na kůži může být prospěšné. Ničí téměř všechny druhy známých onemocnění kůže a léčí popáleniny a rány všeho druhu za 1 / 2 běžné doby. Bohužel jsem nebyl schopen dokončit výzkum MMS, než jsem napsal první knihu, a teprve nedávno jsem dokončil šestiměsíční testování kůže. Je mi líto, že tato data se nemohla k vám dostat dřív, ušetřilo by to mnoha lidem trápení. 


Zde  jsou návody pro ošetření pleti pomocí MMS. Právě jsem dokončil více než 6 měsíční každodenní ošetření mého těla velmi silným roztokem aktivovaného MMS.


Ošetřil jsem sprejem mé tělo na mnoha místech, abych viděl výsledky působení počasí na světlou kůži. Ošetřuji pleť sprejem několikrát denně. Každý den jsem stejně ošetřoval sprejem můj obličej, často jsem si promnul oči, aby se třením dostalo malé množství aktivovaného MMS do očí.

Sprejem jsem ošetřoval místa na pokožce celých šest měsíců. Porovnal jsem místa s ošetřenými a neošetřenými plochami. Výsledky byly následující: Po více než šest měsíců jsem ošetřoval pokožku a nevznikl  žádný rozdíl mezi oblastmi, kde jsem pokožku ošetřoval a kde ne. Na kůži nebyla se neprojevila změna struktury ani žádný jiný druh změny, včetně  mého obličeje.

Během šesti měsíců jsem ošetřoval i malé poranění nebo pořezání, které se zahojily za den nebo dva.  


To jednoduše poukazuje na to, co jsem napsal v knize a na dalších místech. MMS neovlivňuje normální tělesné buňky. Nemá na ně vliv. Jen zahubí anaerobní mikroorganismy na kůži nebo v těle.  


Bylo ošetřeno mnoho pokožky včetně pokožky dětí.

Ještě jeden test jsem provedl. Myslel jsem, že by bylo zajímavé nahradit chlordioxid chlorem. Běžný bělící prostředek obsahuje přibližně stejné množství chlóru jako chlordioxid uvolněný z MMS při zkouškách. Jsou skoro stejně silní, ale výsledek je velmi odlišný.

Na hřbetu ruky jsem dal každý den několikrát denně po dobu jednoho týdne chlor (Chlorox). Nechal jsem Chlorox uschnout na místě, stejně jako u MMS. Po jednom týdnu hřbet ruky vybledl, kůže ztvrdla a začala praskat ve dvou oblastech – kůže  na povrchu ztratila cit a byla bolestivá pod kůži.

Bylo mi jasné, že další používání Chloroxu na hřbetu ruky by bylo velmi bolestivé jako u rakoviny. Asi za dva týdny se mi ruka zahojila. Takže pokud znáte někoho, kdo trvá na tom, že chlór a chlordioxid jsou si podobné, pak mu dejte přečíst tento článek a jestliže stále ještě nevěří, ať si vyzkouší následující test.

Použijte MMS k zahojení zranění, popáleniny, rány, lupénky, ekzému, rakoviny, různých druhů kožního onemocnění, akné, vyrážek, kožní infekce, plísně nohou a spoustu dalších kožních problémů. Proveďte následující kroky: Pořiďte si 1 dl rozprašovač. Koupíte je v drogériích.

Do láhve dejte 20 kapek MMS a přidejte 100 kapek kyseliny citrónové a krouživým pohybem promíchejte, počkejte 3 minuty a potom doplňte láhev vodou. Ve spreji máte teď roztok, který odpovídá koncentraci 40 kapek v 1 / 2 sklenice vody. Tento roztok zůstává čerstvý po dobu asi 3 dnů. Proto zůstává čerstvý tak dlouho protože je silný. Jakmile se rozpustí v těle, tak se  rychle rozpadá. Na kůži se rozpadne, když uschne.

Použijete-li váš roztok ve spreji asi jednou za hodinu nebo jednou za dvě nebo tři hodiny po celý den, bolest zmizí. Roztok nechte uschnout na bolestivém místě. V případě vyrážky ošetřete sprejem celou vyrážku., Večer před spaním opláchněte čistou vodou, osušte a znova ošetřete sprejem před lehnutím do postele. U dětí do 2 let navrhuji roztok se zředit nejméně dvakrát nebo aktivovat pouze 5 kapek MMS namísto 20.

MMS ve spreji málokdy způsobí píchání, pálení nebo bolest, ale může se to stát. Pokud se to stane, vylijte 1 / 2 kapaliny z láhve a naplňte ji vodou. Takto zředíte o 50%. Pokud to stále štípe, pak zřeďte stejným způsobem. V ředění pokračujte dokud  to nebude štípat.

Kožní problémy ošetřené MMS mohou u jedné osoby z tisíce více štípat a ještě se zhoršit. Pokud se tak stane, je to stav, který trvá dlouhou dobu. Je to velmi vzácné, ale stává se to. Necítím špatně, je to lék. Podívejte se na základní návod na plísně na těchto webových stránkách a postupujte podle pokynů. Bude  to brzy pryč.

Existuje mnoho problémů kůže obvykle jsou to vředy a vyrážky. Mohly by být otravou nebo dokonce rakovinu.  Většinou se MMS aplikuje přímo na ně. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je stříkáním. Tak, jak jsem to používal celou dobu já – 1 dl sprej, který dělá jemnou mlhu.

Návod: Vezměte  prázdný 1 dl sprej a přidejte 20 kapek MMS a 100 kapek 10% roztoku kyseliny citronové (můžete použít citrónovou šťávu přefiltrovanou přes kávový filtr). Vyčkejte 3 minuty a potom vyplňte láhev s vodou. (Může být použita destilovaná voda, je čistší než ostatní voda). Láhev s MMS zůstane aktivní po dobu asi 3 dnů. To proto, že je z extra silné směsi.

Pak používejte sprej na veškeré bolesti, zranění nebo kožní vyrážky, které mohou nastat. Na povrchu těla je třeba používat mnohem silnější koncentraci, než při vnitřním užívání.

Bolestivé místo můžete sprejovat až jednou za hodinu. Roztok ponecháme na těle uschnout. Je to nejlepší a nejsilnější právě těsně před tím, než uschne. Tento  sprej použijte na plíseň nohou. Po uschnutí ošetřeného místa ho můžete opláchnout, pokud chcete, ale to není nutné. Pokud ošetření sprejem způsobuje bolest nebo pálení, pak snižte koncentraci na 1 / 2 doplněním čistou vodou. Snižujte koncentraci tímto způsobem, dokud ošetření sprejem stálé způsobuje pálení. V několika ojedinělých případech se může stát, že roztok ve spreji neúčinkuje, pak to může být houba, která s MMS nereaguje. V takovém případě přejděte na domovskou stránku a podívejte se návod pro houby.

Rány by měly být ošetřeny, jak jsem již zmínil, okamžitě poté co se stanou, pokud je to možné. Zkrátí se tím doba jejich zahojení,  mikroorganismy jsou většinou příčinou pomalého hojení.

No, doufám, že to pomůže. Jim

 

Převzato z: https://jimhumble.biz/biz-skin.htm a přeloženo se svolením autora. 

 

Do intenetového obchodu vstoupíte zde