Koupele ve vaně s MMS

 

Kromě orálních dávek (ústy) je možné přijímat MMS přes kůži přímo do podkladového svalu. Vzhledem k tomu že orální dávky poskytují Cl02 především červeným krvinkám, MMS pronikající přes kůži poskytuje Cl02 přímo krevní plazmu. Více Cl02 cirkuluje v těle a lze očekávat rychlejší účinky.  Při použití této lázeňské procedury bude váš povrch kůže v kontaktu s Cl02 po dobu 20 až 30 minut.

 

Pro některé lidi přinese tato strategie průlom. Po 20 minutách ve vaně s vodou oživenou  aktivovaným MMS dokonce i lidé, kteří se předtím nemohli dostat přes 7 kapek orálně, dokázali navýšit zásobu Cl02 v krevním řečišti bez nevolnost. Důvody? MMS hubí bakterie a patogeny na nebo pod povrchem pokožky, a ty se pak z těla vyloučí. Většina odpadu přitom zůstane venku a nezatěžuje krevní oběh. Nezanedbávat orálních dávky během koupelí s MMS. Berte nejméně šest kapek na dávku těsně předtím, než půjdete do vany. Nedělejte si starosti s tím, zda jste právě jedli nebo nejedli. Ztráty Cl02 způsobené potravou v žaludku jsou malé a relativně nedůležité.

Patogeny odstraněny vnitřním užitím MMS (vypitím) tělo opustí jen po průchodu játry a vyloučením. Funguje to dobře, dokud se neprojeví (dočasné) hranice, při níž vám začne být nevolno. Nevolnost naznačuje, že MMS je hubí více než patogenů, než je systém schopen vylučovat, což vede k dočasné, ale-mnohdy i akutní nevolnosti.

 

Koupání ve vodě s MMS umožňuje očistu od patogenů, které jsou na povrchu kůže nebo těsně pod ní. Zdá se, že očista na těchto vnějších vrstvách brání přetěžování vnitřních vylučovacího systému. Patogeny zahubené v blízkosti povrchu kůže jsou většinou vytlačeny ven přes kůži a zmizí. Samozřejmě pokračujte s běžnými dávkami MMS orálně.

 

 

POSTUP

 

1. VYČIŠTĚTE DOBŘE VANU. Jinak plynný ClO2 uvolňovaný z MMS začne ve vodě likvidovat mýdlovou pěnu a nečistoty na stěnách vany, a to sníží nebo i neutralizuje množství Cl02 dostupného pro tělo. Při další koupeli už vana bude zásluhou předchozího působení MMS čistá. Nepřidávejte si do vody žádné pěnové koupele ani jiné chemikálie. Připouštění vody množství Cl02 vygenerovaného ve vodě nesníží. Někteří lidé si přidávají  do koupele ještě 1 / 4 hrnku DMSO. (Není to vyžadováno, ale může to pomoci k hlubšímu průniku plynného Cl02.)

2. AKTIVUJTE MMS V HRNKU NEBO SKLENICI  před přidáním do vany s vodou. Do hrnku dejte  30 kapek MMS. Přidejte 150 kapek aktivátoru z  citrónové šťávy nebo kyseliny citrónové . Koupel by měla trvat 20 až 30 minut. Máte-li otevřené kožní vředy nebo vážné tělesné zranění můžete snížit dávku až 20 kapek MMS, smísených se 100 kapkami kyseliny citronové nebo citrónové šťávy (1,5 čajové lžičky), vyhnete se pocitům tepla nebo pálení. Otevřené rány se obvykle hojí rychle vlivem dezinfekčního účinku MMS. Platí běžný předpis 1 kapka MMS na 5 kapek aktivátoru.

3. SMÍCHEJTE MMS s kyselinou krouživými pohyby hrnku.  Počkejte 3 minuty. Zatímco čekáte napusťte si do vany 13 až 20 cm horké vody ke koupání. Nepřidávají pěnu, parfémy, šampóny, ani dětské hračky. Množství vody ve vaně nehraje roli. Vypijte dávku 6 až 8 kapek aktivovaného MMS.

4. PŘIDEJTE AKTIVOVANÝ ROZTOK MMS do vody ve vaně. Promíchejte. Všechny bakterie ve vodě budou téměř okamžitě zahubeny. Některé společnosti poskytují bazénové systémy, které používají stejné strategie. Voda množství vytvořeného plynného ClO2 neredukuje. Vana z poloviny plná nebo velmi plná nevadí, protože stejné množství plynného Cl02 bude vyrobeno aktivací MMS.

5. LEHNĚTE SI do vany. Na jednu stranu, pak na druhou. Smáčejte celé tělo - ruce, krk, vlasy, tvář. Jestliže máte opary, potom je oplachujte vodou z vany,  na rty a nos a kdekoli je máte. Pokud se voda dostane do očí, setřete ji hřbetem ruky nebo osuškou. Aktivované MMS nepoškodí očí - na rozdíl od šamponu. Do šálku naberte vodu z vany a polévejte si hlavu.

6. Připouštějte si další horkou vodu. Teplo otevírá póry a MMS proniká do svalů. Masírujte si namáčenou pokožku hlavy. Od 3. lázně se mohou začít rozpadat drobné vřídky.
 
7. PO KOUPELI VANU DŮKLADNĚ VYMYJTE A VYPLÁCHNĚTE

 

 

Převzato z: https://jimhumble.biz/biz-tubbath.htm a přeloženo se svolením autora.

 

Do intenetového obchodu vstoupíte zde